Tým KOT

Jsme parta lidí, které spojuje vášeň pro sport a společné poslání - vést a inspirativně motivovat naše sportovce k překonávání jejich limitů a rozvíjet maximálně jejich pohybové dovednosti. S kreativitou a profesionálním přístupem vytváříme přívětivé prostředí, kde se naši sportovci mohou rozvíjet po stránce jak sportovní, tak osobnostní.


Martina Saulich
Zakladatelka Kids On Track a hlavní trenérka

Martina je bývalá atletka a absolventka FTVS UK (obor TV-francouzština). Současně je také kvalifikovanou trenérkou atletiky 1.třídy. Díky svému dlouholetému působení v ASK Slavia Praha a různých zahraničních klubech nashromáždila bohaté profesní zkušenosti. Během své trenérské kariéry vychovala několik medailistek a reprezentantek ČR v atletice. 

Martina miluje atletiku, dobré jídlo a cestování. Kromě sportu se věnuje také na výuce jazyků - francouzštiny, španělštiny a angličtiny, které předává svým studentům prostřednictvím individuálních lekcí.

Kurzy:

  • DNS FIT KID 1.část – kurz dynamicko neuromuskulární stabilizace od prof. Koláře zaměřený na děti

  • DNS PRO TRENÉRY 1.část – kurz dynamicko neuromuskulární stabilizace od prof. Koláře zaměřený na dospělé

  • Kurz stabilizace- Fyziogym Cooper

  • IAAF athletics coach- Tallin, Estonsko

  • Young leaders forum 2010, Olympia, Řecko

Adam Doleček

Adam je studentem bakalářského studia na FTVS UK. Adam působí v KOT již od roku 2020. Adamovou vášní je lezení, hory a příroda.

Filip Lazar

Filip je studentem Policejní akademie. Filip je bývalý atlet ASK Slavia Praha. Rád cestuje a momentálně se věnuje také thai boxu.

Klára Kotová

Klára je studentkou bakalářského studia na FTVS UK. Jejím hlavním sportem býval basketbal, ale dnes miluje jakýkoliv pohyb a to i v 5h ráno! Klára má za sebou několik půlmaratonů a aktivně se věnuje fitness.

Zdeněk Mašín

Zdeněk pracuje jako vědecký pracovník na MFF UK. Zdeněk rád tráví čas aktivně a momentálně si dělá licenci na skákání s padákem. 

Míša Nejedlová

Míša pracuje jako paní učitelka v mateřské školce. Bývala velmi úspěšnou gymnastkou a později atletkou v ASK Slavia Praha. V její hlavní disciplíně, ve skoku dalekém, si dovezla 6. místo z Mistrovství Evropy Juniorů. Kromě sportu má Míša ráda procházky přírodou a kočky.

Petr Škoda

Petr je studentem magisterského studia na VŠE. Petr v dětství vyzkoušel mnoho sportů včetně atletiky a nakonec ho učaroval florbal, kterému se aktivně věnuje dodnes. Mimo sportu má Petr rád cestování, dobré jídlo a rád si odpočine u seriálu.

Aneta Hofmanová

Anet je studentkou magisterského studia na VŠE. Anet je bývalá atletka ASK Slavia Praha. Jejími koníčky jsou psi, procházky a jakýkoliv jiný pohyb. 

Lukáš Saulich

Lukáš je spoluzakladatel KOT. Lukáš pracuje jako zástupce ředitele na soukromém gymnáziu a jeho oborem je matematika a tělesná výchova. Je to sportovec tělem i duší a v poslední době koketuje hlavně s triatlonem. Kromě sportu má rád cestování a hru na kytaru.

Dan Taras

Dan působí jako učitel zeměpisu a tělesné výchovy na soukromém gymnáziu. Jeho doménou býval vždy fotbal, který si rád zahraje dodnes. Kromě pohybu má Dan rád přírodu a nepohrdne ani dobrou knihou.

Proč děláme to, co děláme?

Dětem a sportu se věnujeme od mládí a během těch několika let jsme získali zkušenosti v různých institucích, oddílech, táborech a jiných sportovních klubech. Žili jsme také několik let v zahraničí, kde jsme měli možnost naučit se různým metodám a přístupům v práci s dětmi a celoživotně se v této oblasti vzděláváme a rozvíjíme. 

Jsme milovníci cestování, rádi objevujeme nové věci a přijímáme nové výzvy, a to nejen ty cestovatelské nebo sportovní. V neposlední řadě milujeme práci s dětmi, protože je to něco, co nám dává smysl. Rozhodli jsme se proto, že bychom rádi naše nabyté zkušenosti zúročili a šli vlastní cestou, a tak vznikl program Kids On Track.  

Jsme přesvědčeni, že jakákoliv raná specializace není pro vývoj dětí zdravá, a proto jsme postavili náš program na třech pilířích, které podle nás tvoří všestranný sportovní základ: atletika, gymnastika a míčové hry. Snažíme se tak děti nasměrovat na tu správnou cestu, aby si od malička budovaly dobré základy a braly sport jako součást každodenního života. A protože do našeho programu zahrnujeme i angličtinu, vznikl anglický název Kids On Track- děti na dráze či na správné cestě. :-)