Reference

Co o nás napsali rodiče, kteří mají s naším pohybovým programem zkušenost a pravidelně se k nám vracejí.


"Chtěla jsem napsat pochvalnou recenzi případným zájemcům o KOT jako matka, ale zjišťuji, že v tomto ohledu nedokáži oddělit svou roli rodiče a rehabilitačního lékaře. A proto - nejlepší v pohybové aktivitě dětí je pestrost. Časné zaměření na jeden sport vede často k nevhodnému přetěžování rostoucího organismu a není dětskému pohybovému aparátu prospěšné. Martina s Lukášem správně tuto myšlenku uchopili :). Souzním velmi s jejich pohledem. S poskládání atletiky, gymnastiky a míčových her jako dobrý základ pro všeobecný rozvoj pohybových dovedností dětí.
Současně je skvělý jejich lidský přístup. Vedou KOT zábavnou formou s cílem vypěstovat u dětí lásku k pohybu, který je pro člověka nutností!"

Magdalena, maminka Káji a rehabilitační lékařkaSyn si lekce KOT oblíbil a pokaždé se moc těší, hodiny jsou nabité akcí a zábavou. Nejen že si děti zasportují a zdokonalí v mnoha dovednostech, ale zároveň si užívají zábavné odpoledne a jako bonus si pokaždé přinesou pár nových anglických slovíček. Náš první kroužek kde je vidět na trenérech, že si práci s dětmi opravdu užívají. Letní kempy jsou pecka, čas a prostor umožňují vyzkoušet neotřelé aktivity.

Kateřina Müllerová, maminka AdamaNaši dva synové mají spoustu energie, kterou se snažíme nějak šikovně nasměrovat. Takže chodí na atletiku do KOT. Už třetím rokem. A moc je to baví. Mě osobně uchvátil způsob výuky, kdy trenér velice pěkně vysvětlil dětem techniku ve skocích do dálky, a poté každé dítě dostalo pár tipů, co by šlo zlepšit. Děti pak vše s nadšením zkoušely. A o to víc, když jim to opravdu začalo fungovat. Najednou jim to skákalo tak daleko, že mi spadla brada! Oceňuji také začlenění angličtiny během her, toho není nikdy dost. Prťata se u toho smějí, běhají, zkouší nové věci, mají nové kamarády... a to jsme přesně chtěli. Moc díky za váš trpělivý a nápaditý přístup, kluky musíme po hodině vysloveně tahat ze hřiště. Je moc fajn, že jsme našli místo, kde se pohyb neomezuje, jako v běžných školách, ale naopak se v něm vzdělává.

Kamila Hrubá, maminka Lea a BenjaminaChtěla bych moc poděkovat za smysluplnou činnost, kterou děláte, je to to nejlepší vedení kroužku (ať už ve vztahu k dětem, tak v komunikaci k rodičům), které jsem měla možnost s Márou a Fanouškem poznat. Kéž by bylo takových více :-) A směrem ke kempům: Můj syn není sportovec a ani týmový hráč. Veškeré činnosti ve sportu nebo kolektivu odmítá, ale váš kemp ho vtáhl do činnosti tak, že každé ráno na kemp vstával s radostí a těšil se, co zažije další den.

Petra Šnajdrová, maminka Františka a Marka


Napsali jste o letních kempech...


Letní kemp od Kids On Track není žádný obyčejný příměstský tábor - je to skvěle připravený týden plný sportu, her a vědomostí předávaných dětem zábavnou formou. Syn se ho zúčastnil loni v létě už potřetí, dcera podruhé, oba byli pokaždé nadšení. Program je celodenní, připravený zkušeným týmem, děti mají možnost vyzkoušet si různé druhy sportu, učí se ale také dalším dovednostem - spolupráci, fair play, pomoci menším. Velmi oceňuji milý přístup vedoucích - dobře komunikují, jsou empatičtí, 100% důvěra. Doporučujeme (rodiče i děti) všemi deseti!

Anna Mančalová, maminka Kláry a KryštofaNaše děti (5 a 7 let) rádi sportují a máme zkušenosti s řadou volnočasových aktivit. 
Letos jsme vybrali příměstský tábor Kids On Track a nemohli jsme udělat lépe. Oba byli po celém dnu plných zážitků unavení a spokojení. Na další den se vždy těšily, což v jiných táborech nebyla samozřejmost. Celý tábor doprovázela zajímavá a zábavná hra "A la Tour de France" Trenéři děti povzbuzují a pozitivně motivují. A taky s rodiči je komunikace nadstandardní! Děkujeme. Těšíme se již na další rok. ;
)

Lucie Klimková, maminka Samíka a TerezkyMoc děkujeme za týden, které jste pro děti zorganizovali. Musím říct, že po dlouhé době, jsem byla opravdu upřímně spokojená a odevzdávala jsem dítě s hezkým pocitem. Vše bylo pěkně zorganizované, věříme, že velmi přínosné pro děti. Hlavně oceňuji přístup k dětem a způsob, jak se k ním chováte na základě charakteru každého dítěte. Moc děkuji a rádi se zúčastníme znovu!

Sylvie Malířová, maminka NikityDěkuji za prima kemp, který si náš syn Matěj moc užil! 
Jako rodiče jsme kvitovali, že chodí každý den nadšený z nových sportů a disciplín, které si s vámi vyzkoušel (o bränballu jsme tedy slyšeli poprvé), a unavený. ;-) Mně, jako hravé duši, se také velmi líbil ústřední herní motiv Pevnosti Boyard, který děti sportováním provázel. Je skvělé, když dokážete zkombinovat sport se zábavou a možná i se získáním nových vědomostí. Díky a budeme se těšit nejpozději zase za rok.

Lucie Nováková, maminka Matěje