Akce KOT

Pravidelně pořádáme akce pro naše členy a širší veřejnost. 

Kids On Track Park Run

Každý rok v listopadu zveme naše členy a jejich přátele na Kids On Track Park Run – přespolní běh v Hostivařském lesoparku. Děti se mohou zapojit do různě dlouhých tratí podle věkových kategorií. Po doběhnutí čeká na každého běžce medaile a diplom. Pro rodiny je připraven orientační běh, který nabízí zábavu a dobrodružství pro všechny účastníky.

Po skončení závodu si účastníci závodu a jejich rodiče mohou vychutnat atmosféru u ohně, kde si mohou upéct buřty, potkat se s trenéry a svými kamarády a společně sdílet nejen sportovní zážitky. Kids On Track Park Run tedy není jen o sportu, ale také o společných zážitcích, které zanechávají nezapomenutelné vzpomínky.

Atletické závody

Na našich atletických závodech oslavujeme každého účastníka jako vítěze. Bez ohledu na umístění v cíli, každý sportovec obdrží zaslouženou medaili a diplom za své úsilí a odhodlání. Je to příležitost k ocenění nejen překonání rekordů, ale i snahy za celý rok. 

Naše atletické závody jsou pro každého účastníka nejen sportovní výzvou, ale také příležitostí k předání důležitých hodnot fair play a respektu k úsilí každého jednotlivce. Věříme, že děti odcházejí ze závodů s dobrým pocitem a představují pro ně tak pozitivní sportovní zkušenost.