— Proč děláme to, co děláme —

Náš příběh

Dětem a sportu se věnujeme od mládí a během těch několika let jsme získali zkušenosti v různých institucích, oddílech, táborech a jiných sportovních klubech. Žili jsme také několik let v zahraničí, kde jsme měli možnost naučit se různým metodám a přístupům v práci s dětmi a celoživotně se v této oblasti vzděláváme a rozvíjíme. 

Jsme milovníci cestování, rádi objevujeme nové věci a přijímáme nové výzvy, a to nejen ty cestovatelské nebo sportovní. V neposlední řadě milujeme práci s dětmi, protože je to něco, co nám dává smysl. Rozhodli jsme se proto, že bychom rádi naše nabyté zkušenosti zúročili a šli vlastní cestou, a tak vznikl program Kids On Track.  

Jsme přesvědčeni, že jakákoliv raná specializace není pro vývoj dětí zdravá, a proto jsme postavili náš program na třech pilířích, které podle nás tvoří všestranný sportovní základ: atletika, gymnastika a míčové hry. Snažíme se tak děti nasměrovat na tu správnou cestu, aby si od malička budovaly dobré základy a braly sport jako součást každodenního života. A protože do našeho programu zahrnujeme i angličtinu, vznikl anglický název Kids On Track- děti na dráze či na správné cestě:-).


Sport je životní styl.

— Martina Saulich —

Martina je zakladatelka KOT, trenérka s 20ti letou praxí a nejvyšší možnou trenérskou licencí. Martina vyrostla v ASK Slavia Praha, kde působila jako závodnice a později také jako trenérka mládeže. Za svoje dlouholeté působení nasbírala také mnoho profesních zkušeností v zahraničních atletických oddílech. Martina miluje atletiku a sport obecně, dobré jídlo a ráda cestuje. Její druhou specializací jsou jazyky- francouzština, španělština a angličtina. 

Sport má být zábava.

— Lukáš Saulich —

Lukáš je spoluzakladatel KOT. Lukáš pracuje jako zástupce ředitele na soukromém gymnáziu a jeho oborem je matematika a tělesná výchova. Je to sportovec tělem i duší a v poslední době koketuje hlavně s triatlonem. Kromě sportu má rád cestování a hru na kytaru.— Filip Lazar —

Filip je studentem Policejní akademie. Filip je bývalý atlet ASK Slavia Praha. Rád cestuje a momentálně se věnuje také thai boxu.


— Zdeněk Mašín —

Zdeněk pracuje jako vědecký pracovník na MFF UK. Zdeněk rád tráví čas aktivně a momentálně si dělá licenci na skákání s padákem. 


— Adam Doleček —

Adam je studentem bakalářského studia na FTVS UK. Adam působí v KOT již od roku 2020. Adamovou vášní je lezení, hory a příroda.


— Petr Škoda —

Petr je studentem magisterského studia na VŠE. Petr v dětství vyzkoušel mnoho sportů včetně atletiky a nakonec ho učaroval florbal, kterému se aktivně věnuje dodnes. Mimo sportu má Petr rád cestování, dobré jídlo a rád si odpočine u seriálu.


— Aneta Hofmanová —

Anet je studentkou magisterského studia na VŠE. Anet je bývalá atletka ASK Slavia Praha. Jejími koníčky jsou psy, procházky a jakýkoliv jiný pohyb. 


— Klára Kotová—

Klára je studentkou bakalářského studia na FTVS UK. Jejím hlavním sportem býval basketbal, ale dnes miluje jakýkoliv pohyb a to i v 5h ráno! Klára má za sebou několik půlmaratonů a aktivně se věnuje fitness.


— Agáta Kolingerová-


— Míša Nejedlová—

Míša pracuje jako paní učitelka v mateřské školce. Bývala velmi úspěšnou gymnastkou a později atletkou v ASK Slavia Praha. V její hlavní disciplíně, ve skoku dalekém, si dovezla 6.místo z Mistrovství Evropy Juniorů. Kromě sportu má Míša ráda procházky přírodou a kočky.