— Proč děláme to, co děláme —

Náš příběh

Pohybový program Kids On Track vznikl, protože jsme přesvědčeni, že raná specializace v jakémkoliv sportu není správná a mnohdy ani zdravá. Věříme, že všestranný rozvoj dítěte je nejefektivnější a nejpřirozenější při osvojování si základů atletiky, gymnastiky a míčových her. 


Sport je životní styl.

— Martina Saulich —

 Za všesportovní základy vděčím rodičům, kteří mě odmalička vedli ke zdravému pohybu. Ze všech sportů mě však nejvíce učarovala atletika, královna sportu, které jsem se věnovala na výkonnostní úrovni bezmála 15 let. Za tu dobu jsem posbírala několik cenných kovů z mistrovství republiky, především ve skoku dalekém. Láska ke sportu mě přivedla také ke studiu FTVS a trénování dětí.

Dětem se věnuji již od svých 18 let a získala jsem řadu zkušeností nejen jako trenérka mládeže v atletickém oddíle Slavia Praha, ale také např. ve Francii, Španělsku či Velké Británii, kde jsem působila jako atletická trenérka a jako instruktorka v celosvětově uznávaném programu The Little gym.

Sport má být zábava.

— Lukáš Saulich —

Jsem sportovec tělem i duší. Tělocvikář k tomu. Při svém studiu v Dánsku jsem se naučil, že sport má být hlavně zábava a u dětí to platí dvojnásob. V této myšlence jsem se utvrdil jako dlouholetý instruktor jedinečného gymnastického programu The Little Gym nejprve v Praze a poté v Londýně. Věřím, že skloubení gymnastiky, atletiky, míčových her a zábavy je pro sportovní rozvoj dítěte nejlepší kombinace.