Reference

To o nás napsali rodiče, kteří mají s naším pohybovým programem zkušenost a pravidelně se k nám vracejí:

Petra Šnajdrová

Chtěla bych moc poděkovat za smysluplnou činnost, kterou děláte, je to to nejlepší vedení kroužku (ať už ve vztahu k dětem, tak v komunikaci k rodičům), které jsem měla možnost s Márou a Fanouškem poznat. Kéž by bylo takových více :-) A směrem ke kempům: Můj syn není sportovec a ani týmový hráč. Veškeré činnosti ve sportu nebo kolektivu odmítá, ale váš kemp ho vtáhl do činnosti tak, že každé ráno na kemp vstával s radostí a těšil se, co zažije další den.

Kateřina Müllerová

Syn si lekce KOT oblíbil a pokaždé se moc těší, hodiny jsou nabité akcí a zábavou. Nejen že si děti zasportují a zdokonalí v mnoha dovednostech, ale zároveň si užívají zábavné odpoledne a jako bonus si pokaždé přinesou pár nových anglických slovíček. Náš první kroužek kde je vidět na trenérech, že si práci s dětmi opravdu užívají. Letní kempy jsou pecka, čas a prostor umožňují vyzkoušet neotřelé aktivity.


Kamila Hrubá

Naši dva synové mají spoustu energie, kterou se snažíme nějak šikovně nasměrovat. Takže chodí na atletiku do KOT. Už třetím rokem. A moc je to baví. Mě osobně uchvátil způsob výuky, kdy trenér velice pěkně vysvětlil dětem techniku ve skocích do dálky, a poté každé dítě dostalo pár tipů, co by šlo zlepšit. Děti pak vše s nadšením zkoušely. A o to víc, když jim to opravdu začalo fungovat. Najednou jim to skákalo tak daleko, že mi spadla brada! Oceňuji také začlenění angličtiny během her, toho není nikdy dost. Prťata se u toho smějí, běhají, zkouší nové věci, mají nové kamarády... a to jsme přesně chtěli. Moc díky za váš trpělivý a nápaditý přístup, kluky musíme po hodině vysloveně tahat ze hřiště. Je moc fajn, že jsme našli místo, kde se pohyb neomezuje, jako v běžných školách, ale naopak se v něm vzdělává.

Anna Mančalová

Letní kemp od Kids On Track není žádný obyčejný příměstský tábor - je to skvěle připravený týden plný sportu, her a vědomostí předávaných dětem zábavnou formou. Syn se ho zúčastnil loni v létě už potřetí, dcera podruhé, oba byli pokaždé nadšení. Program je celodenní, připravený zkušeným týmem, děti mají možnost vyzkoušet si různé druhy sportu, učí se ale také dalším dovednostem - spolupráci, fair play, pomoci menším. Velmi oceňuji milý přístup vedoucích - dobře komunikují, jsou empatičtí, 100% důvěra. Doporučujeme (rodiče i děti) všemi deseti!